jiné jazykové verze: www.pneuservisy.sk

Stredočeský kraj - výpis pneuservisů

Vyberte pneuservis v lokalitě Stredočeský kraj, nebo přímo ve městě, ve kterém žijete. Snadné vyhledávání na mapě Vás rychle nasměruje do nejbližšího pneuservisu.

SIMIpneu, Kutná Hora - Malín

2.5714285714285716 /5

SIMIpneu
Starokolínská 337, 284 01
Kutná Hora - Malín

Detail firmy

STOREX FST, spol. s r.o. (pobočka Čestlice), Čestlice

/5

STOREX FST, spol. s r.o. (pobočka Čestlice)
Obchodní 132, 251 01
Čestlice

Detail firmy

K.A.L.T. Pneu, a.s. (pobočka Kolín), Kolín

/5

K.A.L.T. Pneu, a.s. (pobočka Kolín)
K Raškovci 807, 280 02
Kolín

Detail firmy

Hledej na mapě

   

V tomto kraji jsou pneuservisy členy těchto sítí

Rady a tipy

 • Česko, přezouváme!

  Zima přišla do Česka nečekaně brzy. V posledních letech jsme si zvykli na postupné ochlazení a mírné zimy. Lidová pranostika praví, že Martin na bílém koni přijíždí 11. listopadu. Bereme ji s rezervou, přesto málokdo čekal příchod sněhových přeháněk už v půlce října.

 • Jak se pozná dobrý pneuservis?

  Do pneuservisu musíme jezdit každý a většina lidí tak činí pravidelně a to minimálně dvakrát do roka kvůli přezutí na sezónní pneumatiky nebo v případech defektů. Tyto návštěvy nebývají pro mnoho lidí spojené s příjemnými prožitky a berou to jako nutné zlo. Čemu se ale i tak vyplatí věnovat pozornost, je kvalita služeb, kterou vám pneuservisy nabízí, a která se značně liší podnik od podniku.

 • 5 nejčastějších chyb při výběru pneumatik

  Na bezpečnost jízdy automobilu má zásadní vliv výběr správných pneumatik, které představují jedinou spojnici mezi vozem a silnicí. Proto vám poradíme, jak se vyvarovat chyb, kterých se motoristé nejčastěji dopouští při výběru nových pneumatik.

 • Vyplatí se celoroční pneumatika? Ani omylem!

  Abyste nad celoroční pneumatikou vůbec mohli začít přemýšlet, měli byste žít na místě, kterému se vyhýbá severská zima a závěje. Přesto je tu několik zásadních ALE. Níže odpovíme na argumenty, kterými se řidiči snaží svůj nákup obhájit.

Všechny články

Storex - máte zájem o konkrétní službu pneuservisů?