jiné jazykové verze: www.pneuservisy.sk

Jihočeský kraj - výpis pneuservisů

Vyberte pneuservis v lokalitě Jihočeský kraj, nebo přímo ve městě, ve kterém žijete. Snadné vyhledávání na mapě Vás rychle nasměruje do nejbližšího pneuservisu.

PNEU Růžička s.r.o., Soběslav

1 /5

PNEU Růžička s.r.o.
Petra Bezruče 476/II, 392 01
Soběslav

Detail firmy

ČIMOS EXTRA EU s.r.o., Čimelice

3.1333333333333333 /5

ČIMOS EXTRA EU s.r.o.
Čimelice 317, 398 04
Čimelice

Detail firmy

Czech Tyre s.r.o., Strakonice

2.5555555555555554 /5

Czech Tyre s.r.o.
Volyňská 188, 386 01
Strakonice

Detail firmy

Hledej na mapě

   

V tomto kraji jsou pneuservisy členy těchto sítí

Rady a tipy

 • Kdo za dvě šetří, rozhodně nemá za tři

  Čím dál víc lidí se dnes snaží ušetřit peníze a místo čtyř nových pneumatik nakoupí pouze dvě. Je to sice lepší rozhodnutí než nákup protektorů nebo všech čtyř ojetých plášťů, ale ani tak se nejedná o ideální stav. Pokud jste se však již rozhodli, nechte si poradit alespoň v tom, kam byste měli použité pneumatiky umístit.

 • Jakost, stáří a země původu pneumatik

  Víte, jak staré jsou pneumatiky, které používáte? Víte, kdo je vyrobil či jaká je jejich jakost? Připravili jsme pro Vás odpovědi na nejčastější otázky zákazníků.

 • Energetické štítkování pneumatik

  Od listopadu 2012 mají výrobci a prodejci za povinnost uvádět parametry pneumatik pomocí standardizované metodiky Energetických štítků, které uživateli poskytnou informace o tom, jak se pneumatika podílí svým valivým odporem na spotřebě paliva, jak si vede na mokru a kolika decibely zatíží životní prostředí při svém provozu.

 • 5 nejčastějších chyb při výběru pneumatik

  Na bezpečnost jízdy automobilu má zásadní vliv výběr správných pneumatik, které představují jedinou spojnici mezi vozem a silnicí. Proto vám poradíme, jak se vyvarovat chyb, kterých se motoristé nejčastěji dopouští při výběru nových pneumatik.

Všechny články

Urban Pneu - máte zájem o konkrétní službu pneuservisů?