jiné jazykové verze: www.pneuservisy.sk

Vianor - pneuservisní síť (47 pneuservisů)


Pneuservisy Vianor v ČR

Autoservisy a pneuservisy Vianor najdete ve všech větších městech ČR a každý fanoušek pneumatik Nokian je dobře zná. Dceřinná společnost Nokian Tyre ...

Pneuservisy Vianor v ČR

Autoservisy a pneuservisy Vianor najdete ve všech větších městech ČR a každý fanoušek pneumatik Nokian je dobře zná. Dceřinná společnost Nokian Tyres se specializuje na prémiovou finskou značku, ale v nabídce najdete i ostatní výrobce. Kromě péče o pneumatiky nabízí řetězec i standardní služby autoservisů (nabídka záleží na jednotlivých provozovnách).

Provozovny Vianor v Česku i ve světě

Vianor dnes funguje v 27 zemích s více než 1 200 prodejními místy. Jedná se o servisní koncept, který je dnes největším řetězcem prodejen pneumatik v severských zemích a v Rusku. Své provozovny má také v USA, Švýcarsku a čím dál častěji i ve střední Evropě, kam patří i Česko. Právě díky spolupráci s prémiovým výrobcem pneumatik mohou servisy těžit z neustálého vzdělávání a know how, které Nokian poskytuje.

Nabídka pneumatik nejen z Finska

I když se servisy soustředí právě na prémiovou značku z Finska, můžete zde najít i ostatní výrobce: Barum, Sava, Kingstar, Hankook, Pirelli, Good Year, Dunlop, Michelin, Fulda a další. Konkrétní nabídka záleží na jednotlivých servisech. K tomu patří i nabídka plechových nebo alu disků.

Služby pneuservisů Vianor

Nabídka služeb autoservisu zahrnuje například péči o klimatizaci, brzdový systém, tlumiče, výfuky a podvozek včetně kontroly geometrie. Pneuservis vám nabídne samozřejmě přezutí plášťů, jejich čištění nebo uskladnění. Některá místa poskytují i služby myčky vozů.

Na oficiální stránce Vianoru najdete kompletní výpis servisů včetně kontaktů a nabídky služeb. Stejně tak si tam můžete přímo vybrat konkrétní pneumatiky, nebo si přečíst několik článků určených pro řidiče. Díky majiteli celé sítě musí zákazník počítat s tím, že většina informací se týká pneumatik Nokian. Ale protože jde o kvalitní prémiovou značku s mnoha úspěchy v nezávislých testech, rozhodně to není na škodu.

 Patří pneumatiky Nokian mezi vaše oblíbené? Podívejte se, jak si vedou v testech.

Hodnocení pneuservisní sítě

Celkové hodnocení: 2.7/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Počet hodnocení: 30

Pneuservisy Vianor dle kraje: