jiné jazykové verze: www.pneuservisy.sk

Urban Pneu - pneuservisní síť (7 pneuservisů)


Pneuservisy Urban Pneu v ČR

Firma byla založena v roce 1991 a od té doby vyrostlo sedm poboček Urban Pneu v Praze, jižních Čechách a na Vysočině. Zákazníkům nabízí kompletní pneuservis, prodej ...

Pneuservisy Urban Pneu v ČR

Firma byla založena v roce 1991 a od té doby vyrostlo sedm poboček Urban Pneu v Praze, jižních Čechách a na Vysočině. Zákazníkům nabízí kompletní pneuservis, prodej pneumatik a disků, opravy pneumatik, mimosezónní uskladnění kol nebo mobilní servis 24 hodin. Navíc spolupracuje s prémiovým výrobcem motorových olejů Millers oil.

 

Pohodlný a přehledný web

Jednou z hlavních výhod pneuservisu jsou přehledné webové stránky, kde si snadno a během několika okamžiků online sjednáte schůzku ve vybrané pobočce. V příslušné sekci navíc vždy vidíte otevírací dobu, potřebný kontakt a nabízené služby. Ať už se jedná o pneuservis nebo výměnu oleje.

Pouze kvalitní olej

Urban Pneu totiž úzce spolupracuje s prémiovým výrobcem motorových olejů Millers Oil. Ten díky několika řadám (poměr cena/výkon, sportovní vozy, veteráni, …) pokrývá široké spektrum vozů a vybrat by si proto měl každý. Na webu najdete také část věnovanou velkoobchodu a případným zájemcům o tuto formu spolupráce.

Zaměřeno i na nákladní vozy

Pokud zmiňujeme pneuservisní služby netýkají se pouze osobních automobilů. V Urban Pneu zvládnou obsloužit i nákladní auta (lehká, těžká i nákladní), motocykly i s agro zaměřením (pneu pro zemědělské a lesní stroje, nakladače). Navíc nabízí i mobilní pneuservis pro nákladní automobily a stavební stroje.

Špičkové přezouvací stroje

K přezouvání gum jsou využívány nejmodernější stroje. Ať už jde o Aikido 34 v Kamenici nad Lipou (přezuje cokoliv od 10“ do 30“ a má laserové navádění), Giuliano S233FP v Jindřichově Hradci (pro rozměry 10“ – 28“, zvládá i nízkoprofilové pláště) nebo Promaxx Force 1120 v Českých Budějovicích (poradí si s rozměry 12“-30“, runflaty nebo UHP pneumatikami).

Nabízí také alu kola

Pokud si kromě pneumatik potřebujete vybrat také alu kolo, jste na správném místě. Pohodlný konfigurátor a široká nabídka disků z produkce Alcar uspokojí každého milovníka designu a vysoké kvality.

 

Hodnocení pneuservisní sítě

Celkové hodnocení: 3.6/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Počet hodnocení: 55

Pneuservisy Urban Pneu dle kraje: