jiné jazykové verze: www.pneuservisy.sk

Storex - pneuservisní síť (11 pneuservisů)


Pneuservisy Storex v ČR

Po celé České republice najdete 11 poboček Storex a deset z nich se může pyšnit pěti hvězdičkami kvality právě podle hodnocení sítě First Stop. Právě pod tuto síť pneus ...

Pneuservisy Storex v ČR

Po celé České republice najdete 11 poboček Storex a deset z nich se může pyšnit pěti hvězdičkami kvality právě podle hodnocení sítě First Stop. Právě pod tuto síť pneuservisů Storex patří a dodržuje její kvality. Stejně tak je specialistou na značku Bridgestone a její produkty. Co důležitého byste měli vědět, než navštívíte jeden z těchto kvalitních servisů?

 

Široká nabídka pneumatik i alu kol

Jako v každém dobrém pneuservisu zde můžete zakoupit pneumatiky od předních světových výrobců. Ať už chcete značku Continental, Bridgestone, Michelin, Pirelli nebo Nokian – obsluha vám vždy dokáže poradit. Stejně tak si můžete vybrat z bohaté nabídky alu i ocelových disků. Storex vybírá to nejlepší od výrobce Alcar včetně bohatého příslušenství.

Využijte mobilní pneuservis

Co se služeb týče, můžete se spolehnout na standardní pneuservisní nabídku, nadstandardně ji doplňuje například pojištění proti krádeži, uskladnění pneumatik, případně mobilní servis nákladních a pick-up pneumatik. Abyste nemuseli jezdit do běžného autoservisu, můžete zde využít péči o svoji autoklimatizaci, seřízení světlometů nebo výměnu oleje včetně filtru.

Bonusy pro pravidelné zákazníky

Jako jeden z mála pneuservisů nabízí Storex také věrnostní program – benefit club. Klubová karta je navíc přenosná a díky ní můžete získat slevy na jednotlivé servisní úkony a další výhody. O kvalitách této sítě vás může přesvědčit i udělené ocenění „Pneuservis roku“ v letech 2007 a 2008.

Bridgestone zárukou kvality

Stejně jako například pneuservisy Vianor provozuje společnost Nokian, tak i síť First Stop má svého garanta, kterým je Bridgestone. Gumárenská společnost navíc přidává zkušenosti s Formule 1 a Moto GP. V portfoliu najdete také značky Firestone, Dayton a First Stop. V testech pneumatik se můžete přesvědčit, jak dobře si výše uvedené značky vedou.

Hodnocení pneuservisní sítě

Celkové hodnocení: 3.0/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Počet hodnocení: 42

Pneuservisy Storex dle kraje: