jiné jazykové verze: www.pneuservisy.sk

Procházka - pneuservisní síť (4 pneuservisů)


Pneuservisy Procházka v ČR

75 zaměstnanců na čtyřech pobočkách v Praze. To je menší, ale o to modernější a vybavenější síť pneuservisů Procházka. Nabízí široký sortiment pneumatik, kte ...

Pneuservisy Procházka v ČR

75 zaměstnanců na čtyřech pobočkách v Praze. To je menší, ale o to modernější a vybavenější síť pneuservisů Procházka. Nabízí široký sortiment pneumatik, kterých prodají cca 100 000 za rok a do 24 hodin je dopraví až k vám domů. Kromě klasické nabídky si na své přijdou i milovníci veteránů a gum s bílým bokem. Důvodů pro návštěvu je ale mnohem víc.

Spolupráce i pro velkoobchody

Klasické pneuservisní služby zahrnují přezutí a vyvážení pneumatik, případně jejich plnění dusíkem. Uspějete zde i s požadavkem na kontrolu tlaku, opravy gum, jejich mytí a především uskladnění plášťů například mimo sezónu. Pneuservisy vycházejí vstříc i těm, kteří mají zájem o velkoobchodní spolupráci.

Pro smluvní zákazníky 24hodinová péče

Pokud je ve vaší flotile nákladní automobil, rozhodně oceníte mobilní pneuservis, který funguje od pondělí do pátku vždy od 8:00 do 18:00. Pokud patříte mezi smluvní zákazníky Pneu Procházka, máte péči zajištěnou po celých 24 hodin denně.

Veteránské pneu? Žádný problém

Pobočky zčásti zastupují i běžné autoservisy, když si zde můžete nechat vyměnit tlumiče, stěrače, žárovky, dezinfikovat klimatizaci nebo seřídit geometrii podvozku. Pneu Procházka také funguje jako prodejce pneumatik Michelin, Continental, Nokian, Pirelli, Bridgestone atd..  Najdete gumy pro nákladní a především pro čím dál populárnější veteránské vozy. Diagonální, radiální, falcové, sportovní i závodní gumy mnoha rozměrů a značek, včetně českého Kudrnáče, v černém provedení nebo s bílým bokem.

Moderní a přehledný web

Samozřejmě nechybí ani webové poradenství v podobě mnoha článků o vlastnostech pneumatik a faktorech, na které byste se měli při výběru gum zaměřit. Před návštěvou konkrétní pobočky si navíc můžete z pohodlí domova ověřit otevírací dobu, zjistit všechny potřebné kontakty a zjistit, jaké služby zde nabízí. Příjemným bonusem je virtuální prohlídka.

Hodnocení pneuservisní sítě

Celkové hodnocení: 3.2/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Počet hodnocení: 28

Pneuservisy Procházka dle kraje: