jiné jazykové verze: www.pneuservisy.sk

PointS Czech - pneuservisní síť (33 pneuservisů)


Pneuservisy Point S v ČR

Point S je nezávislá síť pneuservisů působící po celém světě. V České republice funguje od roku 2004 celkem 30 pneuservisů v 36 provozovnách. Kromě standardní nabídky slu ...

Pneuservisy Point S v ČR

Point S je nezávislá síť pneuservisů působící po celém světě. V České republice funguje od roku 2004 celkem 30 pneuservisů v 36 provozovnách. Kromě standardní nabídky služeb a produktů se řetězec specializuje na značku Mitas. V celé síti se ročně prodá více než 16 milionů pneumatik. Proč byste do tohoto pneuservisu měli zavítat i v Česku?

Point S – silný partner lokálních pneuservisů

Point S je největší světové sdružení nezávislých provozovatelů pneuservisů a autoservisů. ideálním partnerem pro maloobchodní pneuservisy a autoservisy, které hledají možnost další expanze bez nutnosti omezení vlastní nezávislosti. Samotná síť vznikla roku 1971 ve Francii, v Česku funguje od roku 2004. V současné době je v ní zapojeno přes 2 000 členů ve 27 zemích na 3 kontinentech.

Prověřená kvalita i vlastní značka

Co jste možná nevěděli, že Point S je také značka pneumatik. Ty jsou vyráběny jedním z největších světových výrobců pneumatik Continental. Co do objemu své produkce jsou nejsilnější privátní značkou v Evropě. Kromě toho se zde můžete zakoupit i běžně dostupné značky od prémiových výrobcům stejně jako ekonomické značky. Sortiment servisů zahrnuje i alu disky od renomovaných výrobců (např. AEZ, Enzo, Dezent, Dotz nebo Rial).

Spolehnout se samozřejmě můžete na standardní nabídku služeb, ke kterým patří huštění pneumatik, montáž kol, kontrola a výměna ventilku, sezónní uskladnění gum, vyvážení, správné dotažení kola a montáž a demontáž kola.

Specialista na značku Mitas

Abyste si lépe udělali představu o velikosti celé sítě, můžeme uvést, že už v roce 2009 byl v síti Point S v rámci celé Evropy obrat 11 milionu pneumatik. A od té doby zažívá značka růstové období. Ve snaze o pokrytí co největšího množství zákaznických potřeb se zde můžete setkat i se širokou nabídkou značky Mitas. Ta se zaměřuje především na zemědělské pneumatiky, EM, MPT & industriální gumy a také motocyklové a velopláště. Již na samotném webu Point S naleznete také jednoduchý e-shop s pneumatikami, včetně použitých nebo protektorů.

Hodnocení pneuservisní sítě

Celkové hodnocení: 2.9/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Počet hodnocení: 120

Pneuservisy PointS Czech dle kraje: