jiné jazykové verze: www.pneuservisy.sk

FirstStop - pneuservisní síť (58 pneuservisů)


Pneuservisy First Stop v ČR

First stop je jedna z největších evropských sítí pneuservisů. V Česku má již 55 poboček, takže za ním nemusíte nikdy cestovat daleko. Součástí řetězce je i 10 po ...

Pneuservisy First Stop v ČR

First stop je jedna z největších evropských sítí pneuservisů. V Česku má již 55 poboček, takže za ním nemusíte nikdy cestovat daleko. Součástí řetězce je i 10 poboček STOREX FST. Setkáte se zde s kompletní nabídkou produktů od prémiových značek (Michelin, Continental, Dezent, AEZ, …) i základními službami klasických autoservisů. To ale není vše.

 

Kvalita z Velké Británie

First stop se pyšní již 16letou tradicí a pobočky najdete v 25 zemích, kde se prodá více než 10 000 000 gum ročně. Více než 2 000 servisů s 10 000 zaměstnanci nabízí špičkové služby, výrobky a rady týkající se nejen pneumatik, ale i samotných vozidel.

Původ najdeme ve Velké Británii, kdy v roce 1994 celou síť představovaly dva ústřední pneuservisy. O 11 let později v roce 2005 se koncept konečně dostává i do Česka. V roce 2010 do sítě vstupuje jeden z nejznámějších pneuservisů v ČR „Pneuservis roku“ STOREX FST se svými 10 pobočkami.

 

Nakoupíte pneumatiky i disky

First stop se nezaměřuje pouze na služby. Ať už přímo v kamenné pobočce nebo na webu – můžete zde zakoupit pneumatiky od prověřených výrobců. V nabídce najdete produkty od značek Nokian, Bridgestone, Firestone, Michelin, Continental, Kleber a další. Sortiment zahrnuje také alu kola prověřených výrobců Dezent nebo AEZ. Co se služeb týče, dostanete plný servis – od přezutí, přes programování TPMS a opravy kol až po uskladnění. Na samotném webu si přitom pohodlně během několika kliknutí sjednáte pro vás ideální termín.

 

Nejen byznys, také ekologie

Co odlišuje First Stop od ostatních pneuservisů je důraz na životní prostředí. Ten začíná nabídkou mnoha pneumatik s nízkým valivým odporem, který mimo jiné snižuje spotřebu paliva. Stejně tak mají zavedený program pro řízení vozového parku, který zahrnuje preventivní servis zaměřený na optimalizaci životnosti pneumatiky a spotřeby paliva. A samozřejmě se týká i likvidace pneumatiky ve spolupráci se specializovanou firmou. Ta použité gumy recykluje a vrací do oběhu například v podobě protihlukové izolace nebo povrchu hřišť.

Přesvědčili jsme vás k návštěvě?

Hodnocení pneuservisní sítě

Celkové hodnocení: 3.0/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Počet hodnocení: 312

Pneuservisy FirstStop dle kraje: