jiné jazykové verze: www.pneuservisy.sk

Euromaster - pneuservisní síť (18 pneuservisů)


Pneuservisy Euromaster v ČR

Euromaster je největší pneuservisní síť v Evropě. V číslech jde o 2 250 poboček v 17 zemích Evropy, 12 000 zaměstnanců a v roce 2015 více než 9 800 000 prodanýc ...

Pneuservisy Euromaster v ČR

Euromaster je největší pneuservisní síť v Evropě. V číslech jde o 2 250 poboček v 17 zemích Evropy, 12 000 zaměstnanců a v roce 2015 více než 9 800 000 prodaných pneumatik. Motto společnosti je proto České pneuservisy, evropská odbornost. Mezi standardní služby proto patří i MASTER KONTROLA - bezplatná prohlídka vašeho vozu a provedení pravidelné údržby. Co dalšího se můžete spolehnout?

Když komplexní poradenství, tak Euromaster

Řetězec zaměřuje svoji na řidiče se všemi typy vozidel. Ať už jde o osobní vozy, 4x4, lehká nákladní auta nebo motocykly. Přitom nejde pouze o pneumatiky. Euromaster neustále doplňuje svůj sortiment například o nezbytné autodíly.

Protože ne vždy zákazník přesně ví, co potřebuje, je povinností prodejce nebo pneuservisu mu poradit. I na toto se síť Euromaster specializuje a její zaměstnanci vám doporučí nejen ideální zimní nebo letní pneumatiku, ale také například nejvhodnější disk. Zohledňují přitom samozřejmě váš roční kilometrový nájezd nebo styl jízdy. Pneu obchod Euromaster nabízí zejména prodej a servis značkových plášťů.

Pneumatiky pro motocykly nebo stavební stroje

Servisy Euromaster, které jsou rovnoměrně rozmístěny po celé České republice, garantují svým zákazníkům pokrytí všeho, co souvisí s pneumatikami, ať už se jedná o individuálního klienta, nebo jakoukoliv větší společnost. Kromě zimních i letních pneumatik na motocykly, osobní automobily, vozy 4x4 a nákladní automobily zde seženete také veškeré druhy a dezény plášťů určené pro stavební stroje či těžkou zemědělskou techniku. Technici Euromaster kromě pravidelných servisních prohlídek vašeho vozu zajistí i další doplňkové služby.

Pokud nechcete za radou jezdit do Euromasteru, prohlédněte si testy pneumatik na webu Pneumatiky.cz.

Hodnocení pneuservisní sítě

Celkové hodnocení: 2.6/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Počet hodnocení: 119

Pneuservisy Euromaster dle kraje: