jiné jazykové verze: www.pneuservisy.sk

Chára - pneuservisní síť (16 pneuservisů)


Pneuservisy Chára Sport v ČR

V roce 1990 zakládá Josef Chára, úspěšný motokrosový reprezentant, obchod s pneumatikami. Díky profesionálnímu přístupu a kvalitním službám dnes v ČR najdete 17 poboček, 6 velkoobchodních středisek a ...

Pneuservisy Chára Sport v ČR

V roce 1990 zakládá Josef Chára, úspěšný motokrosový reprezentant, obchod s pneumatikami. Díky profesionálnímu přístupu a kvalitním službám dnes v ČR najdete 17 poboček, 6 velkoobchodních středisek a 6 500 odběratelských firem, které s Chára Sport spolupracují. Využijte poradenství, e-shop nebo přípravu na STK a další služby.

Značková kvalita v každém pneuservisu

V úspěšné snaze o co nejširší nabídku poskytovaných služeb však p. Chára nenabízí pouze přezutí pneumatik nebo jejich prodej. Samozřejmostí je kvalifikované poradenství a doplňkové služby jako e-shop nebo široká nabídka ocelových a alu disků. Postupem času se Chára sport vypracoval v největší nezávislou síť pneuservisů v ČR. K tomu přísluší i široké spektrum služeb autoservisů – od diagnostiky Bosch přes čištění interiérů a klimatizací, leštění laků až po přípravu a zajištění STK.

U Cháry přezujete auto, motocykl i dodávku

Přesto stále převládá zaměření na pneumatiky a služby s nimi spojené. Zakoupíte zde kompletní nabídku plášťů – pro dodávková vozidla, motocykly, nákladní a samozřejmě i osobní vozy. Nabídka je však mnohem širší a vybrat si můžete i méně nabízené zboží: gumy pro zemědělská vozidla, návěsy a přívěsy, vysokozdvižné vozíky, stavební stroje nebo zahradní techniku. Všechny tyto pneumatiky si samozřejmě můžete hned na místě také nechat přezout.

Známka kvality od Michelinu

O kvalitě produktů i služeb vypovídá například certifikace značkou Michelin. Proces jejího získání je poměrně náročný a auditoři z Francie se zaměřují na pracovní metody, kvalitu prodejních míst, vybavení a nástroje nebo proškolení a kvalitu personálu. Seznam požadavků je samozřejmě delší, nicméně celý proces je velmi náročný.

Michelin klade na svoje obchodní partnery vysoké požadavky – splňují je například pouze dva e-shopy v Česku, včetně webu Pneumatiky.cz.

Hodnocení pneuservisní sítě

Celkové hodnocení: 2.7/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Počet hodnocení: 31

Pneuservisy Chára dle kraje: