jiné jazykové verze: www.pneuservisy.sk

BestDrive - pneuservisní síť (148 pneuservisů)


Pneuservisy BestDrive v ČR

Pneuservisy BestDrive jsou součástí nadnárodního koncernu Continental AG. Díky mnoha desítkám provozoven a 10 mobilním pneuservisům si proto můžete být jisti, že ...

Pneuservisy BestDrive v ČR

Pneuservisy BestDrive jsou součástí nadnárodního koncernu Continental AG. Díky mnoha desítkám provozoven a 10 mobilním pneuservisům si proto můžete být jisti, že profesionální péče o váš vůz je vždy pár minut od vás. A i když je BestDrive specialistou na pneu Continental, najdete zde všechny známé a kvalitní značky. Co ještě vás zde čeká?

Pneumatiky pro každého řidiče

Právě díky německému výrobci prémiových pneumatik zde najdete širokou nabídku letních i zimních gum. Ať už jde o prémiový Continental, jehož dezény se umísťují na prvních místech testů pneumatik nebo českou značku Barum. Ta vyniká ideálním poměrem cen a kvality, stejně jako slovenský Matador.

V síti BestDrive však pořídíte nejen další koncernové značky – Uniroyal a Semperit. Objednat si můžete i Michelin, Pirelli, Dunlop a další. Kromě pneumatik se nabídka zaměřuje i na ocelová a alu kola, stejně jako jednotlivé autodíly.

Špičkový servis vždy na blízku

Bestdrive největší síť svého typu v České republice s bohatou nabídkou doplňkových služeb. Například díky INFO SMS nepropásnete žádný důležitý servisní termín. Pokud zde navíc nakoupíte pneumatiky, můžete si je nechat pojistit proti poškození nebo využít sezónní skladování.

Služby autoservisu? Žádný problém.

Cílovým zaměřením autoservisu jsou nejen podvozkové skupiny jako geometrie, brzdy, tlumiče, výfuky, ale i baterie, výměna oleje, příprava na STK a rovněž mytí a čištění interiérů. Součástí každého servisního úkonu je i bezplatná vizuální kontrola vybraných podvozkových komponent z pohledu bezpečnosti jako např. pneumatiky, brzdy či tlumiče. Pokud zde navíc nakoupíte pneumatiky, můžete si je nechat pojistit proti poškození nebo využít sezónní skladování.

Hodnocení pneuservisní sítě

Celkové hodnocení: 3.1/5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Počet hodnocení: 367

Pneuservisy BestDrive dle kraje: